SOLE jednostki wewnętrzne klimatyzatorów pokojowych Rotenso - Frigo System
SOLE jednostki wewnętrzne klimatyzatorów pokojowych Rotenso

SOLE jednostki wewnętrzne klimatyzatorów pokojowych Rotenso

  • SMART WiFi (wymaga zastosowania opcjonalnego modemu WiFi)
  • Super Jonizator iAIR
  • Port SMART sterownika przewodowego ZUMA
  • Tryb super cichy eMOTO
  • Tryb Small Follow
  • Antykorozyjne pozłacane lamele
  • Filtr antybakteryjny HEPA iAIR
  • Gwarancja 36 miesięcy.

Więcej szczegółów

ModelSole S26Vi 2,6 kWSole S35Vi 3,5 kWSole S50Vi 5,2 kWSole S70Vi 6,4 kW
WydajnośćChłodzenieNominalnaW2638351752756447
Min-maksW1026-32241084-41031817-61252667-7884
Pobór mocyNominalnyW773129716432344
Min-maksW100-1240100-1580140-2360240-3030
Prąd pracyNominalnyA3,35,67,110,2
Min-maksA0,4-5,40,4-6,90,6-10,31,0-13,2
WydajnośćGrzanieNominalnaW2931381055687327
Min-maksW821-3370879-42201377-67411612-8792
Pobór mocyNominalnyW769118616322282
Min-maksW120-1200130-1510200-2410260-3140
Prąd pracyNominalnyA3,35,179,9
Min-maksA0,5-5,20,6-6,60,9-10,51,1-13,7
Obciążenie chłodniczekW2,63,55,37
SEERW/W6,16,16.56,3
Klasa wydajności energetycznej - chłodzenieA++A++A++A++
Roczne zużycie energii - chłodzeniekWh/a147201290402
Obciążenie cieplne (Tbiv -7°C)kW2,43,34,35,5
SCOPW/W444,24
Klasa wydajności energetycznej - grzanieA+A+A+A+
Roczne zużycie energii - grzaniekWh/a77080514701890
Osuszaniel/h11,21,82,4
Maksymalne zużycie energiiW2075220025503700
Maksymalny prąd pracyA9,51011,517
Jednostka wewnętrznaS26ViS35ViS50ViS70Vi
Prędkość wentylatora(Wys./Śr./Ni.)obr/min.1130/900/800/6401130/900/800/6401130/900/800/6401130/900/800/640
Przepływ powietrza(Wys./Śr./Ni.)m³/h430/320/230/184520/420/340/272610/460/360/288960/820/650/520
Poziom ciśnienia akustycznego(Wys./Śr./Ni.)dB(A).38/31/25/2338/32/26/2340/36/29/2343/37/31/26
Poziom mocy akustycznejdB(A)52535561
Wymiary netto(S×G×W)mm.715x195x285805x195x285958x213x3021038x220x325
Wymiary brutto(S×G×W)mm.780x270x360870x270x3601035x295x3801120x405x310
Waga netto / Waga bruttokg6,5/8,57,5/9,58,5/1212/15