LG Standard Plus jednostki wewnętrzne klimatyzatorów pokojowych - Frigo System
LG Standard Plus jednostki wewnętrzne klimatyzatorów pokojowych

LG Standard Plus jednostki wewnętrzne klimatyzatorów pokojowych

  • Gwarancja 36 miesięcy.

Więcej szczegółów

 

Jednostka wewnętrzna P09EN.NSJ P12EN.NSJ P18EN.NSKP24EN.NSK
WydajnośćChłodzenieMinW890890900900
ŚredniaW2500350058006600
MaxW3700404055257420
GrzanieMinW890890900900
ŚredniaW3200380058007500
MaxW4100510064388640
Grzanie -7°CMaxW3000360038004850
Pobór mocy (zestaw)ChłodzenieŚredniW670108015872275
Grzanie +7°CŚredniW840100016112308
E.E.R.W/W3.733.243.152.90
S.E.E.R.6.56.46.56.2
Obciążenie chłodniczekW2.53.55.06.6
C.O.P.W/W3.813.803.603.25
S.C.O.P.4.04.04.03.9
Obciążenie cieplnekW2.42.53.95.0
Klasa wydajności energetycznejChłodzenieA++A++A++A++
GrzanieA+A+A+A
Roczne zużycie energiiChłodzeniekWh134191269372
GrzaniekWh84087513651794
WydajnośćChłodzenieTryb snudBA19193131
NiskidBA27273434
ŚrednidBA35353942
WysokidBA41414447
GrzanieNiskidBA27273434
ŚrednidBA35353942
WysokidBA41414447
Poziom mocy akustycznejChłodzenieWysokidBA59596065
Przepływ powietrzaChłodzenieTryb snum³/min3.03.08.08.0
Niskim³/min4.24.210.510.5
Średnim³/min7.57.513.013.1
Wysokim³/min10.010.014.516.1
Max (Power)m³/min11.512.518.020.0
GrzanieNiskim³/min5.65.611.011.0
Średnim³/min7.27.213.515.0
Wysokim³/min10.010.016.018.5
OsuszanieI/h1.11.31.82.5
Prąd pracyChłodzenieŚredniA3.04.76.910.1
MaxA6.06.09.014.0
GrzanieŚredniA3.74.57.110.4
MaxA7.07.09.514.0
Prąd rozruchuChłodzenieŚredniA3.04.76.910.1
GrzanieŚredniA3.74.57.110.4
ZasilanieΦ / V /Hz1 / 220-240 / 501 / 220-240 / 501 / 220-240 / 501 / 220-240 / 50
ZabezpieczenieA15152025
Przewody zasilania (do jedn. zewn.)il. × mm²3*1.03*1.03 x 1.53 x 2.5
Sterowanie i zasilanie (pomiędzy jednostkami)il. × mm²4*1.04*1.04 x 1.0 (Including Earth)4 x 1.0 (Including Earth)
Wymiarymm837*302*189837*302*189998*330*210998*330*210
Wagakg8.58.512.512.5
Moc silnika wentylatoraW30303060
 
 
 

Aktywna Kontrola
Zużycia Energii

Aktywna Kontrola Zużycia Energii pozwala użytkownikowi
na dostosowanie poziomu pobieranej energii dopasowując
niezbędną wydajności chłodzenia, jednocześnie zmniejszając
zużycie energii elektrycznej.

Sprężarka rotacyjna
i wysokowydajny silnik

Aktywna kontrola zużycia energii reguluje poziom zużycia energii oraz wydajności chłodniczej poprzez możliwość ustawienia zakresu maksymalnych obrotów sprężarki jednostki zewnętrznej. Użycie przycisku „ENERGY CONTR” powoduje obniżenie wysokości maksymalnych obrotów silnika sprężarki, co w efekcie zmniejsza zużycie energii elektrycznej.

Wyświetlacz
zużycia energii

LG opracowując innowacyjny wyświetlacz zużycia
energii elektrycznej oddało w ręce użytkowników
doskonałe narzędzie do pełnej kontroli wydatków
użytkowania klimatyzatorów.

Wyświetlacz
zużycia energii

Brak możliwości śledzenia zużycia energii przez klimatyzator uni emożliwia użytkownikowi dokonywanie niezbędnych korekt w ustawieniach temperatur jego pracy. Wyświetlacz jednostki wewnętrznej pokazuje poziom zużycia energii elektrycznej, zarówno aktualny jak i skumulowany, stwarzając użytkownikowi możliwość kontrolowania na bieżąco kosztów użytkowania klimatyzatora.

Cicha praca
jedn. wewnętrznej

Unikalne skośne łopatki wentylatora oraz
technologia silnika BLDC eliminują niepotrzebny
hałas i pozwalają na sprawne działanie przy
najniższym poziomie hałasu.

Unikalny ukośny wentylator

Konstrukcja ukośnych łopatek wentylatora minimalizuje zmiany ciśnienia powstającego przy kontakcie łopatek z powietrzem, dzięki czemu poziom hałasu emitowanego przez wentylator należy do najniższych na świecie.

Aktywna kontrola
niskich wibracji (ALVC)

Na podstawie odchyłek prędkości oszacowuje się obciążenie w celu kompensacji niewyważenia, które jest główną przyczyną drgań i hałasu, umożliwiając pracę silnika bez wibracji przy małych prędkościach obrotowych.

Silnik BLDC wentylatora

Bezszczotkowy silnik prądu stałego (BLDC), wyposażonego w potężny magnes neodymowy oraz precyzyjną kontrolę 13 poziomów prędkości zapewnia nawiew powietrza oraz wysokie ciśnienie statyczne.
Hałas mechaniczny oraz zakłócenia elektryczne są dużo niższe, co umożliwia uzyskanie wysokich prędkości obrotowych.

  • Małe zakłócenia elektryczne i niski hałas mechaniczny.
  • Długotrwała precyzyjna kontrola prędkości.

Automatyczne
oczyszczanie

Zaawansowana funkcja automatycznego oczyszczania
zapobiega gromadzeniu się bakterii i pleśni
w wymienniku ciepła, zapewniając użytkownikowi
bardziej komfortowe warunki.

Łatwa i szybka
instalacja

Klimatyzatory LG zostały tak zaprojektowane, aby ich montaż przebiegał
szybko i sprawnie. Niezależnie od warunków otoczenia oraz liczby osób
zajmujących się instalacją, czas instalacji urządzeń klimatyzacyjnych LG
został znacznie zredukowany.

Wi-Fi
ready

Klimatyzatory można kontrolować przy użyciu inteligentnych urządzeń
podłączonych do internetu, jak smartfony czy tablety (z systemem Android
lub iOS). Ta zaawansowana technologia zapewnia większą wygodę
użytkowania.