Urządzenia chłodnicze Jest 285 produktów.

Urządzenia chłodnicze

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą urządzeń chłodniczych, takich jak lady, szafy i...

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą urządzeń chłodniczych, takich jak lady, szafy i witryny. Oferujemy wyłącznie profesjonalne urządzenia renomowanych producentów – niezwykle wytrzymałe, wydajne i energooszczędne. Ciężko dziś wyobrazić sobie prowadzenie jakiegokolwiek lokalu gastronomicznego lub sklepu bez odpowiednich urządzeń chłodniczych, dzięki którym sprzedawane produkty zachowują świeżość. Warto również wspomnieć o ekspozycji, która przyciąga wzrok potencjalnych klientów. Estetycznie wykonane i efektownie podświetlone lady chłodnicze sprawią, że każda osoba wchodząca do sklepu „rzuci okiem” na umieszczone w niej produkty.

Decydując się na zakup urządzeń chłodniczych należy wziąć pod uwagę wymiary lokalu, charakter prowadzonej działalności oraz produkty, jakie mają się znaleźć w urządzeniu. Pamiętajmy, aby urządzeń chłodniczych nie stawiać w pobliżu urządzeń grzewczych! Wpływa to negatywnie na efektywność pracy regałów, lad i szaf chłodniczych. Nieefektywna praca urządzania zwykle objawia się zwiększonym zużyciem prądu. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia są bardzo wytrzymałe, zatem mogą z powodzeniem być wykorzystywane w lokalach i sklepach o dużym natężeniu ruchu. Wielokrotne otwieranie i zamykanie drzwiczek nie stanowi żadnego problemu. Nasze urządzenia chłodnicze łatwo utrzymać w czystości, co jest dodatkowym atutem. Wysokiej jakości materiały, z których zostały wykonane, pozwala uniknąć przechodzenia zapachów lub zmiany smaku.

Chłodnictwo? Tylko z Frigo System!

Chłodnictwo jest główną gałęzią naszej działalności. Oprócz sprzedaży, transportu i montażu urządzeń chłodniczych, zajmujemy się również montażem systemów klimatyzacji w restauracjach, barach i sklepach. Zapewniamy Państwu profesjonalne doradztwo w zakresie doboru klimatyzatorów do wnętrz poszczególnych pomieszczeń.

Więcej