NOWOŚĆ

 

Sterylis

Urządzenia chłodnicze: wyposażenie gastronomii w Szczecinie

Witamy na stronie Frigo System! Od ponad 30 lat specjalizujemy się w dostarczaniu profesjonalnego wyposażenia gastronomicznego – sprzętu chłodniczego, mebli oraz sprzętu kuchennego. Naszą ofertę kierujemy do właścicieli lokali gastronomicznych, sklepów, supermarketów oraz innych punktów handlowo-usługowych. Zapewniamy fachowe doradztwo i precyzyjny dobór urządzeń gastronomicznych do wymagań naszych Klientów w zakresie chłodnictwa i klimatyzacji w Szczecinieoraz w całej Polsce. Proponujemy transport oraz montaż sprzedawanych przez nas urządzeń. Prowadzimy również gwarancyjny i pogwarancyjny serwis urządzeń gastronomicznych i sprzętów kuchennych.

Lady chłodnicze do lokali i sklepów

W ofercie Frigo System znajdą Państwo wysokiej jakości lady chłodnicze, w których produkty o krótkim terminie przydatności mają zapewnione optymalne warunki, szczególnie pod kątem jednakowej temperatury na całej wystawie. Jest to niezwykle ważne dla zachowania świeżości i estetyki ekspozycji mięs, ciast lub produktów garmażeryjnych. Jeżeli chcą Państwo przechowywać większe ilości produktów spożywczych czy półproduktów oferujemy też komory chłodnicze. Proponujemy lady chłodnicze oraz cukiernicze spełniające wszystkie aktualne wymogi sanitarne i przepisy unijne. Urządzenia te są ekonomiczne, efektowne i łatwo w nich utrzymać czystość. Część modeli można łączyć w ciągi, przez co Państwa punkt zyskuje wysoką atrakcyjność wizualną. Ponadto oferujemy inne urządzenia chłodnicze, takie jak witryny chłodnicze, szafy mroźnicze, witryny sałatkowe oraz całe komory chłodnicze.

Meble gastronomiczne i sprzęt kuchenny

Meble gastronomiczne pełnią dwie funkcje – użytkową i estetyczną. Lady i regały dobrze dopasowane do aranżacji wnętrza doskonale wpływają na odbiór sklepu czy lokalu w oczach Klientów, którzy naprawę zawracają uwagę na takie detale! Nasz rozbudowany asortyment obejmuje również wysokiej jakości meble ze stali nierdzewnej, wykorzystywane przede wszystkim na zapleczach lokali gastronomicznych. Dopełnieniem tej oferty jest także sprzęt kuchenny oraz krajalnice i inne elementy niezbędne do przygotowywania posiłków.

Oferowane przez nas meble i sprzęt kuchenny są odporne na korozję i działanie wysokich temperatur, a ponadto bardzo łatwo utrzymać je w czystości.

Realizujemy zlecenia na kompletne wyposażenie zaplecza gastronomicznego, mogą Państwo liczyć na pełne wsparcie naszych pracowników. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i szybką realizację zamówienia! Zachęcamy do kontaktu, jeśli mają Państwo pytania dotyczące oferowanych przez nas mebli, sprzętu kuchennego oraz rozwiązań z zakresu chłodnictwa i klimatyzacji w Szczecinie. Z przyjemnością udzielimy wszystkich odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania w zakresie wyposażenia gastronomii.

MIEJSCA ZASTOSOWANIA

Urządzenia STERYLIS VS są przystosowane do każdego typu pomieszczeń i dostosowane do różnych ich kubatur. Ich moc i wydajność pozwala na dostosowanie do działania zarówno w dzień jak i w nocy (tryb nocny – cichy). Cechują się wieloma atutami, takimi jak bezpieczeństwo, wygodna eksploatacja / serwis / i prosta obsługa.

 

 

4 TRYBY PRACY

Sterylizacja za pomocą ozonu oraz promieniowania UV-C wraz z filtracją cząstek stałych w jednym urządzeniu.

  

  • STERYLIZATORY POMIESZCZEŃ VS

  • GENERATOR OZONU

  • PROMIENIOWANIE UV-C

  • PODWÓJNA FILTRACJA

 

katalog http://www.sterylis.igloo.pl/wp-content/uploads/2020/04/Katalog_Sterylis_VS_2020_it.pdf 

więcej na http://www.sterylis.igloo.pl/