Urządzenia chłodnicze Jest 284 produktów.

Urządzenia chłodnicze

Chłodnictwo - urządzenia dla gastronomii i handlu

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą urządzeń chłodniczych, takich jak lady, szafy i witryny. Chłodnictwo w naszej ofercie zajmuje szczególnie ważne miejsce. Posiadamy wyłącznie profesjonalne urządzenia renomowanych producentów – niezwykle wytrzymałe, wydajne i energooszczędne. Trudno wyobrazić sobie prowadzenie jakiegokolwiek lokalu gastronomicznego lub sklepu bez wyposażenia go w odpowiednie urządzenia chłodnicze, dzięki którym sprzedawane produkty zachowują świeżość. Warto również wspomnieć o ekspozycji, która przyciąga wzrok potencjalnych Klientów. Estetycznie wykonane i efektownie podświetlone lady chłodnicze sprawią, że każda osoba wchodząca do sklepu „rzuci okiem” na umieszczone w niej produkty.

Jakie witryny chłodnicze sprawdzą się najlepiej?

Decydując się na zakup urządzeń chłodniczych, należy wziąć pod uwagę wymiary lokalu, charakter prowadzonej działalności oraz to, jakie produkty mają się znaleźć w urządzeniu. Należy pamiętać, aby urządzeń chłodniczych nie stawiać w pobliżu urządzeń grzewczych! Wpływa to negatywnie na efektywność pracy regałów, lad i szaf chłodniczych. Nieefektywna praca urządzania zwykle objawia się zwiększonym zużyciem prądu. Chłodnictwo to nasza specjalność, dlatego podpowiemy najlepsze rozwiązania oraz miejsce, w którym powinny stanąć lady czy szafy.

Wszystkie oferowane przez nas urządzenia są bardzo wytrzymałe, zatem mogą z powodzeniem być wykorzystywane w lokalach i sklepach o dużym natężeniu ruchu. Wielokrotne otwieranie i zamykanie drzwiczek nie stanowi żadnego problemu. Nasze urządzenia chłodnicze łatwo utrzymać w czystości, co jest ich dodatkowym atutem.

Chłodnictwo? Tylko z Frigo System!

Choć to właśnie branża chłodnicza nie ma przed nami tajemnic, to jednak oprócz sprzedaży, transportu i montażu urządzeń chłodniczych zajmujemy się również dostawą i instalacją systemów klimatyzacji w restauracjach, barach i sklepach. Zapewniamy Państwu profesjonalne doradztwo w zakresie doboru klimatyzatorów do poszczególnych pomieszczeń, a także wykonujemy fachowe aranżacje chłodnicze w Szczecinie i okolicach. Zapraszamy do współpracy!

Więcej