Witryny, gondole i lady mroźnicze Jest 9 produktów.

Witryny, gondole i lady mroźnicze

Witryny, gondole i lady mroźnicze to urządzenia przeznaczone do przechowywania produktów głęboko mrożonych. Zapewniają odpowiednio niską temperaturę dostosowaną do rodzaju przechowywanej żywności. W gondolach, witrynach i ladach mroźniczych zamrożona żywność może być atrakcyjnie wyeksponowana, a sprzedawcy mają do nich łatwy dostęp. Witryny i lady mroźnicze produkowane są w wielu rozmiarach i rodzajach, dzięki czemu można je dopasować zarówno do większych, jak i mniejszych pomieszczeń.

Zastosowanie witryn, gondoli i lad mroźniczych

Witryny, gondole i lady mroźnicze znajdują zastosowanie we wszelkiego rodzaju hurtowniach spożywczych, marketach, a także w niewielkich sklepach samoobsługowych. Doskonale sprawdzają się także w sklepach rybnych, w kawiarniach, lodziarniach i innych miejscach, gdzie ważny jest wygląd mrożonego towaru. W przeciwieństwie do zamykanych zamrażarek czy szaf mroźniczych, służących wyłącznie do przechowywania mrożonek, witryny, gondole i lady mroźnicze umożliwiają sprzedaż bezpośrednio z nich.

Urządzenia mroźnicze w ofercie Frigo System

W ofercie firmy Frigo System znajdą Państwo szeroki wybór urządzeń chłodniczych i mroźniczych renomowanych producentów polskich i zagranicznych. Nasze gondole, lady i witryny mroźnicze znajdują się na wyposażeniu licznych lokali handlowych i gastronomicznych różnego formatu, na terenie całej Polski. Zapraszamy do zadawania pytań. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania i pomogą w doborze odpowiedniego urządzenia mroźniczego i sprzętu kuchennego.

Więcej