Dystrybutory do lodów Jest 22 produktów.

Dystrybutory do lodów

Dystrybutory do lodów są niezastąpione wszędzie tam, gdzie podawane są lody w gałkach. Stanowią niezbędne wyposażenie kawiarni, restauracji, lodziarni. Witryny do lodów pozwalają przechowywać produkty w ujemnej temperaturze bez względu na porę roku. Zapewniają łatwy dostęp i bardzo dobrą ekspozycję umieszczonych w nich pojemników z lodami. Dystrybutory do lodów mieszczą od kilku do kilkunastu pojemników. Są łatwe w eksploatacji i w czyszczeniu. Niektóre z oferowanych przez nas modeli wyposażone są dodatkowo w płuczkę ułatwiającą utrzymanie w czystości gałkownicy.

Funkcjonalne i eleganckie dystrybutory do lodów sprawdzają się każdym lokalu gastronomicznym serwującym lody gałkowe. Zamawiając dystrybutor u nas, mogą Państwo liczyć na to, że będzie to zakup na lata. W ofercie mamy urządzenia niezawodne, które trafiają do licznych lodziarni i innych lokali na terenie całego kraju. Nasi klienci, wyposażając lodziarnię lub cukiernię, często decydują się na zakup nie tylko dystrybutora do lodów, ale też lady cukierniczej, na której można wyeksponować wyroby cukiernicze.

Dystrybutory do lodów renomowanych marek

W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne witryny do lodów renomowanych marek. Zróżnicowany design naszych urządzeń umożliwia dopasowanie ich do konkretnego rodzaju wnętrza, bez względu na to, czy jest ono utrzymane w nowoczesnym, czy w klasycznym stylu.

W celu uzyskania szczegółowych informacji oferowanych przez nas dystrybutorach do lodów prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania dotyczące urządzeń chłodniczych oraz sprzętu kuchennego i zaproponujemy optymalne rozwiązanie.

Więcej