Komory chłodnicze dla sklepów i restauracji – Szczecin Jest 1 produkt.

Komory chłodnicze dla sklepów i restauracji – Szczecin

Prowadzą Państwo sklep, restaurację, hurtownię owoców czy warzyw lub zakład produkujący artykuły spożywcze? Nasze komory chłodnicze są podstawowym wyposażeniem miejsc, w których składowana jest żywność oraz półprodukty o krótkim terminie przydatności. Oferujemy urządzenia dla przedsiębiorstw z różnych sektorów przemysłu handlowego, gastronomicznego i spożywczego. Komory chłodnicze dostępne w asortymencie Frigo System to sprzęt starannie zaprojektowany, skonstruowany i wyprodukowany z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów i zaawansowanych technologii produkcyjnych. Nasze witryny chłodnicze oraz komory chłodnicze i mroźnicze są energooszczędne i niedrogie w eksploatacji, co także decyduje o ich wszechstronnym zastosowaniu. Oferujemy komory chłodnicze w różnych rozmiarach. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i elektrycznym sterownikom, bez trudu skonfigurują Państwo optymalną temperaturę wewnątrz. Komory chłodnicze umożliwiają zakres od 0°C do +10°C, podczas gdy komory mroźnicze pozwalają obniżyć ją nawet do -25°C.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami asortymentu, w którym dostępne są komory chłodnicze i sprzęt kuchenny oraz wydajna klimatyzacja.

Jak wybrać komorę chłodniczą dla gastronomii?

Jeśli nie mogą Państwo zdecydować się, która komora chłodnicza będzie odpowiednia dla Waszego lokalu, z chęcią doradzimy najkorzystniejsze rozwiązanie. Wybierając tego typu urządzenie, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych parametrów. Przede wszystkim, musicie zastanowić się nad tym, ile przestrzeni do przechowywania potrzebujecie w komorze chłodniczej. Możecie na przykład ustalić, jak dużo żywności będziecie przechowywać na co dzień. Należy upewnić się też, czy wybrany sprzęt ma odpowiednią pojemność, aby pomieścić wszystkie potrawy.

Konieczna będzie też analiza rodzajów żywności, jakie będziecie Państwo przechowywać, ponieważ trzeba będzie sprawdzić ich wymagania. Niektóre produkty, takie jak mięso czy owoce morza, wymagają przechowywania w niższych temperaturach, podczas gdy inne potrzebują wyższych temperatur – zwłaszcza warzywa i sery. Przy zakupie nasi pracownicy poinformują Was, czy wybrana komora chłodnicza ma możliwość regulacji temperatury i utrzymania jej w wymaganym zakresie.

Więcej