Witryny grzewcze Jest 11 produktów.

Witryny grzewcze

Witryny grzewcze są nowoczesnymi urządzeniami służącymi do przechowywania i eksponowania produktów spożywczych w wysokich temperaturach. W przeciwieństwie do witryn i lad chłodniczych, w których temperatura utrzymuje się na poziomie kilku stopni Celsjusza, witryny grzewcze utrzymują temperatury rzędu kilkudziesięciu stopni Celsjusza. Urządzenia te są powszechnie wykorzystywane wszędzie tam, gdzie wyeksponowane są potrawy do jedzenia na gorąco. Spotkać je można m.in. w stołówkach, pizzeriach, restauracjach samoobsługowych, barach bistro.

Witryny grzewcze w ofercie Frigo System

Oferujemy szeroki wybór gastronomicznych witryn grzewczych czołowych producentów. W sprzedaży mamy urządzenia o zróżnicowanych parametrach technicznych, które sprawdzą się w każdym lokalu, m.in. witryny do ciast, dań gotowych, pizz i innych produktów spożywczych. Oferowane przez nas witryny grzewcze są wyposażone w wysokiej jakości oświetlenie oraz eleganckie elementy wykończeniowe, co bardzo dobrze wpływa na ekspozycję produktów.

Najwyższa jakość wykonania i łatwość eksploatacji to największe zalety naszych witryn grzewczych. Dzięki temu, że sprzedajemy urządzenia renomowanych marek, mamy pewność, że nasi klienci otrzymują najlepsze jakościowo produkty, które doskonale sprawdzą się w lokalach gastronomicznych o różnym profilu.

Zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Chętnie odpowiemy na pytania i pomożemy wybrać odpowiednią witrynę grzewczą czy sprzęt kuchenny.

Więcej