Urządzenia specjalistyczne

Urządzenia specjalistyczne

Komory wędzarnicze, komory do przechowywania odpadów organicznych, komory do przechowywania kwiatów czy kiełkowania roślin zaliczają się do kategorii specjalistycznych urządzeń grzewczych i chłodniczych o konkretnym zastosowaniu.

Komory wędzarnicze

Komory wędzarnicze, jak wskazuje nazwa, służą do wędzenia mięs, wędlin, serów oraz ryb. Oferowane przez naszą firmę komory wyposażone są w grzałkę główną o mocy 1500W i termostat umożliwiający uzyskanie odpowiedniej temperatury, a także zasobnik na zrębki wędzarnicze z automatycznym pojemnikiem, który zapewnia wędzonym potrawom wyjątkowy smak i zapach. W standardzie znajduje się również generator dymu wędzarniczego, a także pięć poziomów prowadnic przystosowanych pod perforowane pojemniki GN1/1. Obudowy komór wykonane są ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej, dzięki czemu urządzenia nie korodują i są łatwe w utrzymaniu. Oferujemy wysokiej jakości komory wędzarnicze, które doskonale sprawdzą się w zakładach działających w branży mięsnej, takich jak wędzarnie czy masarnie i nie tylko.

Komory do przechowywania odpadów organicznych

Komory chłodnicze do przechowywania odpadów organicznych służą do bezpiecznego i higienicznego przechowywania tego odpadów tego rodzaju. W komorze panuje niska temperatura, dzięki czemu odpady nie ulegają rozkładowi, a co za tym idzie, nie wydzielają przykrego zapachu. Obudowa oraz korpus wewnętrzny urządzenia wykonane są ze stali nierdzewnej, dzięki czemu komora nie koroduje i jest łatwa w czyszczeniu. Podłoga z progiem umożliwia wygodny i bezpieczny załadunek oraz rozładunek pojemników na odpady. W sprzedaży mamy komory do przechowywania odpadów wyposażone w jeden oraz w dwa pojemniki na odpady o pojemności 120 litrów. Znajdują one zastosowanie w zakładach produkcji spożywczej, lokalach gastronomicznych, szpitalach i przychodniach.

Komory do kwiatów

Komory chłodnicze do kwiatów to uniwersalne urządzenia chłodnicze, przeznaczone do ekspozycji kwiatów ciętych. Dzięki stałej, niskiej temperaturze panującej w komorze, kwiaty dłużej zachowują atrakcyjny wygląd. Oferowane przez nas komory do kwiatów Flores można dopasować do indywidualnych preferencji m.in. poprzez zmianę położenia półek i dostosowanie ich do pojemników na kwiaty. Komory z powodzeniem można wykorzystać wszędzie tam, gdzie prowadzona jest sprzedaż kwiatów ciętych, m.in. w kwiaciarniach, marketach, sklepach ogrodniczych, na stacjach benzynowych. Zapraszamy do poznania oferty krajalnic i zmywarek.

Więcej