Urządzenia chłodnicze Jest 284 produktów.

Urządzenia chłodnicze

Chłodnictwo, urządzenia dla gastronomii i handlu - Szczecin

Chłodnictwo jest niezwykle ważną dziedziną ściśle związaną z gastronomią. Sprzęt chłodniczy stanowi niezbędne wyposażenie każdej firmy, która zajmuje się przetwórstwem, przechowywaniem, sprzedażą czy serwowaniem produktów spożywczych. Niskie temperatury sprzyjają utrzymaniu świeżości produktów oraz spowalniają proces ich psucia się, eliminując ryzyko zatruć pokarmowych. Pozwala to na zachowanie wartości zdrowotnych produktów i stworzenie odpowiednich warunków sanitarnych. Z tego powodu sprzęt chłodniczy stanowi główną część naszego asortymentu. Różnorodność dostępnych urządzeń pozwala na stworzenie optymalnych warunków dla każdego produktu bez względu na to, czy jest on serwowany lub sprzedawany na bieżąco, czy przeznaczony do długiego przechowywania.

Sprzęt chłodniczy w asortymencie Frigo System

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą urządzeń chłodniczych, takich jak lady, szafy i witryny. Chłodnictwo w naszej ofercie zajmuje szczególnie ważne miejsce. Sprzedajemy wyłącznie profesjonalne urządzenia renomowanych producentów – niezwykle wytrzymałe, wydajne i energooszczędne. Trudno wyobrazić sobie prowadzenie jakiegokolwiek lokalu gastronomicznego lub sklepu bez wyposażenia go w odpowiednie szafy czy regały chłodnicze, dzięki którym sprzedawane produkty zachowują świeżość. Warto również wspomnieć o ekspozycji, która przyciąga wzrok potencjalnych Klientów. Estetycznie wykonane i efektownie podświetlone lady sprawią, że każda osoba wchodząca do sklepu „rzuci okiem” na umieszczone w niej produkty.

Jakie witryny chłodnicze sprawdzą się najlepiej?

Decydując się na zakup urządzeń chłodniczych, należy wziąć pod uwagę wymiary lokalu, charakter prowadzonej działalności oraz to, jakie produkty mają się znaleźć w urządzeniu. Należy pamiętać, że sprzęt chłodniczy nie powinien być ustawiany w pobliżu urządzeń grzewczych! Wpływa to negatywnie na efektywność pracy regałów, lad i szaf. Nieefektywna praca urządzania zwykle objawia się zwiększonym zużyciem prądu. Chłodnictwo to nasza specjalność, dlatego podpowiemy najlepsze rozwiązania oraz miejsce, w którym powinny stanąć lady czy szafy.

Wszystkie oferowane przez nas urządzenia są bardzo wytrzymałe, zatem z powodzeniem mogą być wykorzystywane w lokalach i sklepach o dużym natężeniu ruchu. Wielokrotne otwieranie i zamykanie drzwiczek nie stanowi żadnego problemu. Nasze urządzenia chłodnicze łatwo utrzymać w czystości, co jest ich dodatkowym atutem.

Wyposażenie chłodnicze? Tylko z Frigo System!

Choć to właśnie branża chłodnicza nie ma przed nami tajemnic, to jednak oprócz sprzedaży, transportu i montażu urządzeń chłodniczych zajmujemy się również dostawą i instalacją systemów klimatyzacji w restauracjach, barach i sklepach. Zapewniamy Państwu profesjonalne doradztwo w zakresie doboru klimatyzatorów do poszczególnych pomieszczeń, a także wykonujemy fachowe aranżacje chłodnicze w Szczecinie i okolicach. Zapraszamy do współpracy.

Więcej