Lady cukiernicze Jest 51 produktów.

Lady cukiernicze

Lady cukiernicze są urządzeniami chłodniczymi przeznaczonymi do ekspozycji i sprzedaży wyrobów cukierniczych oraz wypieków. Można je spotkać w cukierniach, kawiarniach, piekarniach i wielu innych punktach usługowych. Możliwości techniczne oferowanych przez nas lad cukierniczych zapewniają najlepsze warunki do eksponowania Państwa produktów, takich jak ciasta, ciastka czy torty, a styl wykończenia sprawia, że ich ekspozycja jest wyjątkowo apetyczna. Lady cukiernicze zapewniają odpowiednio niską temperaturę, dzięki czemu wyroby cukiernicze, które są w nich przechowywane, zachowują świeżość przez długi czas.

Zalety lad cukierniczych

Lady cukiernicze są niezbędnym elementem wyposażenia sklepów spożywczych, kawiarni, restauracji i cukierni. Oprócz funkcji użytkowych często pełnią funkcję dekoracyjną. Dzięki zastosowaniu takich materiałów, jak stal nierdzewna, drewno i szkło, lady cukiernicze stanowią eleganckie wykończenie lokalu. Do zalet nowoczesnych lad cukierniczych zaliczyć należy estetykę, energooszczędność oraz łatwość w czyszczeniu.

Lady cukiernicze w ofercie Frigo System

Jesteśmy dystrybutorem najwyższej jakości lad cukierniczych, witryn mroźniczych i innych urządzeń chłodniczych renomowanych producentów. W sprzedaży mamy zarówno urządzenia z chłodzeniem grawitacyjnym, jak i nawiewowym. Oferujemy lady i witryny cukiernicze, które wyróżnia najwyższa jakość chłodzenia, wyjątkowy design i konkurencyjna cena. Zapraszamy do poznania naszej oferty oraz zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

Więcej