Witryny sałatkowe Jest 6 produktów.

Witryny sałatkowe

Witryny sałatkowe to urządzenia chłodnicze przeznaczone do ekspozycji wszelkiego rodzaju sałatek, surówek, a także owoców i warzyw. Witryny znajdują bardzo szerokie zastosowanie. Można je spotkać między innymi w cukierniach, barach, restauracjach, obiektach handlowych i na stacjach paliw. Witryny sałatkowe zapewniają stałą, odpowiednio niską temperaturę, dzięki czemu umieszczone w nich warzywa i owoce dłużej zachowują świeżość. Umiejętnie wyeksponowane na witrynie surówki i sałatki nie tylko wzbogacają menu, ale też przyciągają Gości do lokalu.

Dowiedz się więcej o naszych witrynach sałatkowych

W naszej ofercie znajdą Państwo stoły i witryny sałatkowe cenionych producentów, w szerokim wyborze rodzajów i kolorów. Oferowane przez nas stoły wyposażone są m.in. w stelaż na pojemniki GN oraz komorę przechowalniczą.

Jeśli potrzebują Państwo szczegółowych informacji o naszej ofercie witryn sałatkowych, prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na pytania i pomożemy w wyborze urządzenia chłodniczego i sprzętu kuchennego, które sprosta Państwa oczekiwaniom.